kamera

Telewizja przemysłowa jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie budynków i ich otoczenia. Umożliwia detekcję i identyfikację intruzów oraz zdarzeń awaryjnych. Monitoring pozwala na kontrolę pracy zarówno ludzi jak i maszyn. Zarejestrowany materiał może posłużyć jak niepodważalny dowód i przełożyć się, na wygranie sprawy w sądzie lub pozyskanie odszkodowania. Systemy monitoringu zwiększają poczucie bezpieczeństwa zapobiegając aktom wandalizmu i przemocy.

Niezliczone możliwości
· WIELE PUNKTÓW OBSERWACJI - obsługa dowolnej ilości kamer.
· PAMIĘĆ ABSOLUTNA - czas nagrywania do 12 miesięcy.
· DETEKCJA ZDARZEŃ - nowoczesne oprogramowanie systemów pozwala na zapisywanie takich informacji jak:
wykrycie pozostawionych lub usuniętych przedmiotów, reakcję na odcięcie kamery lub zasłonięcie obiektywu, oraz detekcję ruchu w wyznaczonej strefie.
· ZDALNY DOSTĘP - podgląd na żywo, przeglądanie nagrań archiwalnych i konfiguracja systemu zdalnie wewnątrz sieci lokalnej lub przez Internet za pośrednictwem komputera PC lub telefonu komórkowego.
· WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU - nowoczesne kamery Megapixelowe pozwalają na rejestrację obrazu w rozdzielczości do 5 Mpix (2592 x 1944).
· NA NOC, DESZCZ I MRÓZ - kamery wyposażone w reflektory podczerwieni i wodoszczelne obudowy z grzałkami, umożliwiają obserwację w całkowitej ciemności nawet przy złych warunkach pogodowych.
· PROSTA OBSŁUGA - intuicyjne oprogramowanie.
· WIELOZADANIOWOŚĆ - możliwość współpracy z systemami alarmowymi, automatyki, telewizyjnymi i innymi urządzeniami.
· SPECJALIZACJA - kamery ukryte, wandaloodporne i bezprzewodowe.

Referencje

ODWIEDŹ NAS
ul. Brzozowa 23, 05-555 Grzędy k. Warszawy
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Obywatelska 11/45, 02-409 Warszawa
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl