drugi
 

Wszędzie tam, gdzie w roli głównej występuje dźwięk, niezbędne jest profesjonalne projektowanie systemów nagłośnienia. Tylko wysokiej jakości urządzenia zapewnią nieskazitelną jakość, ale i odpowiednie natężenie dźwięku. Oferujemy projektowanie i montaż systemów audio, które znajdą zastosowanie w takich miejscach, jak puby, bary, restauracje, dyskoteki, lecz również kina, kościoły, sale konferencyjne i kongresowe, teatry, opery i hale sportowo-widowiskowe. Bas i natężenie mogą iść w parze z nieskazitelną czystością dźwięku, niezależnie czy mamy do czynienia z muzyką graną na żywo, z płyt czy też z mową konferansjera. Współpracujemy z dystrybutorami takich marek, jak Bose, Canton, Dali, JBL czy Kef.

Działamy kompleksowo, dlatego zapewniamy projektowanie, dostawę oraz montaż i serwisowanie systemów nagłośnienia. Budujemy instalacje 100V pozwalające na równoległe podłączenie kilkudziesięciu głośników. Integrujemy urządzenia z już istniejącymi instalacjami audio. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie, o różnym stopniu zaawansowania. Wykonujemy systemy audio dla szkół, sal konferencyjnych, centrów kultury, aż po sale teatralne i koncertowe, a nawet studia radiowe i telewizyjne. Współpracujemy z architektami i inwestorami. Instalujemy i konfigurujemy systemy. Świadczymy usługi serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapewniamy szkolenia i instruktaże dla osób obsługujących instalacje.

Zapraszamy do współpracy także klientów indywidualnych, którzy w swoich mieszkaniach i domach chcą zainstalować profesjonalne systemy nagłośnieniowe, dla niezawodnego odbioru muzyki bądź kina domowego. Z pewnością znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązania.

Referencje

ODWIEDŹ NAS
ul. Brzozowa 23, 05-555 Grzędy k. Warszawy
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Obywatelska 11/45, 02-409 Warszawa
ul. W. Lipa 7B/12, 41-712 Ruda Śląska
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl