panele


W trosce o zwiększenie liczby ekologicznych instalacji w polskich domostwach oraz przedsiębiorstwach, oferujemy systemy fotowoltaiczne. Są to rozwiązania wykorzystujące źródło odnawialne, w postaci promieni słonecznych, do wytwarzania energii elektrycznej, stosowanej do zasilania dowolnych urządzeń elektrycznych. Oferujemy również kolektory słoneczne, które pozwalają wytworzyć ciepło, zastępując standardowe urządzenia grzewcze.

Nasza oferta

Częścią naszej oferty jest przygotowanie projektów oraz wdrożenie systemów i farm fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, a także budowa elektrowni i instalacji elektrycznych. Zdajemy sobie również sprawę, że tego rodzaju instalacje wymagają regularnych kontroli stanu technicznego - w szczególności po wielomiesięcznej lub wieloletniej eksploatacji. Dlatego nasza firma świadczy także usługi w zakresie serwisowania oraz przeprowadza audyty energetyczne, ukazujące parametry instalacji.

1 (3)Ofertę SolarSan w tym zakresie możemy podzielić na kilka etapów.
Pierwszym z nich jest kompletna instalacja, w której zawiera się: szeroki wybór mocy, darmowa konsultacja, profesjonalny montaż, urządzenia dobrane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal, możliwość zdalnego nadzoru pracy naszych monterów jak również długi okres gwarancyjny na sprzęt i montaż.

Kolejnym etapem są panele fotowoltaiczne: oferujemy panele polikrystaliczne i monokrystaliczne, wysoką jakość i estetykę wykonana, 25 letnią gwarancję na liniową utratę mocy, wieloetapową kontrolę jakości, dużą wytrzymałość mechaniczną, jak również wiele certyfikatów, które potwierdzają najwyższą jakość oferowanych przez nas paneli.

Trzeci etap to inwertery, które oferują: wysoką sprawność, niską emisję dźwięku (niski poziom hałasu), schludną, estetyczną i kompaktową konstrukcję, mnogość wbudowanych zabezpieczeń, jak również napięcie startowe i wyłączeniowe plasujące się na bardzo niskim poziomie.

Ostatnią kategorią są systemy mocowań, które oferujemy do każdej z naszych instalacji. Decydując się na nasze rozwiązanie będziecie Państwo mieli: możliwość montażu na dachu bądź gruncie, możliwość zabudowy w obu osiach (pion, poziom). Nasze mocowania charakteryzuje wytrzymała i lekka konstrukcja, jak również porządne wykonanie ze stali nierdzewnej i aluminium. Całość pozwoli na wypoziomowanie paneli, co przełoży się na sprawny i solidny montaż.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór akcesoriów, np.: złącza MC4, monitoring instalacji, specjalnie przygotowane zestawy narzędzi do samodzielnego montażu, rozdzielnicę AC czy rozłączniki izolacyjne DC. Nie zabraknie również przewodów fotowoltaicznych.

Kolektory słoneczne

Przejdźmy zatem do kolektorów. Na pierwszy ogień idą zestawy solarne z płaskimi kolektorami. Najważniejsze informacje: ilość kolektorów płaskich od 2 do 8 sztuk, funkcjonalne grupy pompowe, podgrzewacze od 200 do 800 litrów, możliwość zdalnej kontroli pracy jak również zaawansowane sterowniki kontrolujące całą instalację.

Kolejną pozycją są zestawy solarne sprzęgnięte z kolektorami próżniowymi. Najważniejsze informacje: ilość kolektorów próżniowych od 3 do 6 sztuk, funkcjonalne grupy pompowe, podgrzewacze od 200 do 500 litrów, możliwość zdalnej kontroli pracy jak również zaawansowane sterowniki odpowiedzialne za pracę całej instalacji.

Trzecią opcją są zestawy solarne wyposażone w pompę ciepła PCWC. Najważniejsze informacje: 2 kolektory płaskie, wbudowane 2 wężownice grzejne, pompa ciepła wyposażona w podgrzewacz 300 litrów, wysoka efektywność energetyczna – klasa A++. Instalacja ta charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami eksploatacji jak również oferuje możliwość zdalnego nadzoru pracy.

Kolejna pozycja w naszej ofercie to kolektory słoneczne płaskie. Najważniejsze informacje: miedziane lub aluminiowe absorbery, szyby charakteryzujące się najwyższą klasą transmisyjności, układ harfowy lub meandrowy absorbera. Sprzęt ten charakteryzuje się również pełną izolacją obudowy, która wykonana jest z wełny skalnej. Całość odporna jest na ekstremalne warunki pracy.

Jeżeli jesteśmy już przy kolektorach nie możemy zapomnieć o kolektorach słonecznych próżniowych. Najważniejsze informacje: najwyższy standard techniczny, wysoka sprawność optyczna, 1-ścienne rury próżniowe. Ów rozwiązanie charakteryzuje się również możliwością montażu pionowego (np. na ścianie). Idealnie sprawdzi się w warunkach prywatnych jak i przemysłowych.1 (4)

Jeśli kolektory to musimy pamiętać, że istnieją również kolektory basenowe KM Solar Plast. Najważniejsze informacje: wykonanie z polietylenu HDPE, bardzo wysoka sprawność optyczna (93%), bezpośredni przepływ wody basenowe, minimalne opory przepływu wody jak również najniższe koszty podgrzewania wody.

Systemy mocowań

W swojej ofercie posiadamy również specjalistyczne systemy mocowań. Najważniejsze informacje: możliwość montażu na elewacji, dachach płaskich i skośnych, regulowany rozstaw belek montażowych, możliwość korekty nachylenia kolektora, dostosowanie do rodzaju pokrycia dachowego, wykonanie ze stali nierdzewnej i aluminium.

Końcowym etapem naszej oferty są liczne akcesoria do oferowanego sprzętu. Najważniejsze informacje: zestawy przyłączeniowe baterii kolektorów, trójniki przyłączeniowe, oringi uszczelki, systemy mocowań kolektorów, śrubniki, półśrubniki, jak również obudowy czujników. Znajdziecie Państwo również przyłącza elastyczne, separatory powietrza.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego, m.in.: Warszawa, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Ciechanów, Siedlce, Płońsk, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Żyrardów, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Wyszków, Legionowo, Pułtusk, Sokołów Podlaski, Garwolin. Nie ograniczamy się jednak tylko do tych lokalizacji – nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski!

Referencje

ODWIEDŹ NAS
ul. Brzozowa 23, 05-555 Grzędy k. Warszawy
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Obywatelska 11/45, 02-409 Warszawa
ul. W. Lipa 7B/12, 41-712 Ruda Śląska
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl