elektryczne

Trudno wyobrazić sobie współczesne gospodarstwa domowe bądź przedsiębiorstwa bez choćby podstawowych urządzeń, zasilanych prądem. Aby zapewnić im działanie, nasza firma oferuje projektowanie i wykonanie instalacji elektrycznych w budownictwie ogólnym, a także w obiektach o lekkiej konstrukcji szkieletowej. W przypadku już istniejących układów, dokonywany jest ich przegląd i konserwacja, a w sytuacji pojawienia się jakiejkolwiek awarii również naprawy bieżące. Dotyczy to również zleconych nam prac remontowych.

4 (2)Jednak montaż, konserwacja i przegląd instalacji elektrycznej to nie jedyny przedmiot naszej działalności w tym zakresie. Świadczymy również usługi w zakresie rozwiązań teletechnicznych oraz automatyki przemysłowej. Podczas przygotowywania każdego projektu kierujemy się potrzebami energetycznymi naszych Klientów - nasze działania mają sprawić, że wszystkie urządzenia w obiekcie będą niezawodnie działać.

Instalacja elektryczna w nowym domu? A może potrzebują Państwo profesjonalnej modernizacji instalacji w biurze czy mieszkaniu? Prąd to nie zabawa, dlatego pozwólcie nam – profesjonalistom – na świadczenie kompleksowych, wystandaryzowanych usług w zakresie instalacji elektrycznej.

Nowoczesne instalacje elektryczne montujemy w niemal każdej lokalizacji: biuro, dom, mieszkanie, szkoły, sądy czy galerie handlowe.
Podejmując z nami współpracę możesz liczyć na:

  1. Przygotowanie starannego, eksperckiego projektu instalacji. Nie ma mowy o stosowaniu komponentów bardziej wydajnych, niż wymaga tego Państwa lokalizacja = brak naciągania na dodatkowe koszty. Sam projekt nasi inżynierowie przygotowują w oparciu o lokalizację, Państwa potrzeby, warunki techniczne panujące w miejscu docelowym, jak również najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku i spełniające normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej;
  2. Wsparcie podczas zakupu komponentów. Koniec z wciskaniem kitu przez niewykwalifikowanych specjalistów w popularnych elektromarketach. U nas mogą Państwo dokonać zakupu w asyście naszego pracownika jak również zdać się na nasze doświadczenie i powierzyć tę czynność naszym specjalistom. Wszystko po to, by instalacja wykonana została na najwyższym możliwym poziomie;4 (1)
  3. Profesjonalny montaż to podstawa zadowolenia klienta. Nasi pracownicy o tym wiedzą, dlatego korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, starannie wyselekcjonowanych komponentów i technik montażowych (np. montaż bezpyłowy). Wszystko po to, by stworzyć dla Państwa wytrzymującą wysokie obciążenia sieć, która nie będzie narażona na przepięcia;
  4. Wsparcie serwisowe to często pomijany temat na rynku firm elektrycznych. Mając na uwadze Państwa dobro, wykonujemy wszelkiego rodzaju pomiary, naprawiamy powstałe usterki, konserwujemy sprzęt jak również wykonujemy inne prace związane z zainstalowaną przez nas instalacją elektryczną

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego, m.in.: Warszawa, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Ciechanów, Siedlce, Płońsk, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Żyrardów, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Wyszków, Legionowo, Pułtusk, Sokołów Podlaski, Garwolin. Nie ograniczamy się jednak tylko do tych lokalizacji – swe usługi oferujemy na terenie całej Polski!

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl