hydraulik

Od momentu założenia firmy, zrealizowaliśmy setki zleceń zarówno dla instytucji oraz firm, jak i dla Klientów indywidualnych. Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne - obejmuje to nie tylko ich zaprojektowanie, dokonanie przełącz, ale również montaż. Można je następnie podłączyć do tak podstawowych, elementów wyposażenia łazienek i kuchni, jak umywalki, zlewozmywaki, prysznice, wanny bądź brodziki.

5 (1)Wykonujemy także prace i instalacje hydrauliczne w zakresie wymiany pionów kanalizacyjnych i wodnych, urządzeń sanitarnych, baterii łazienkowych, kuchennych, a także naprawy poszczególnych odcinków systemów. Gwarantujemy, że po zakończonych przez nas pracach będą one działać niezawodnie, umożliwiając użytkownikom ich łatwą eksploatację. Jest to możliwe dzięki połączeniu naszego dużego doświadczenia, bogatego zaplecza technicznego, a także wysokiej dbałości o każdy detal. Zapraszamy do współpracy.

SolarSan oferuje profesjonalne wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, która jest niezbędnym elementem każdego domu. Dobre wykonanie to komfort domowników. Nasze instalacje wodno-kanalizacyjne oferują bezawaryjną, cichą pracę, a przede wszystkim brak nieprzyjemnych zapachów, które zaburzałyby rodzinne ciepło.

Najważniejszy jest projekt instalacji – bez niego montaż dobrego urządzenia jest niemożliwy. Powinny w nim się zawierać połączenie urządzeń tzw. białego montażu z pionami kanalizacyjnymi. Dalej powinno się zaprojektować odpowiednie ułożenie rur i połączeń, by uzyskać oczekiwany efekt.

Nasi technicy zajmują się instalacjami zarówno w nowych budynkach jak również już istniejących (modernizacje). Jest to możliwe przez ich długoletni staż pracy, co wiąże się z doświadczeniem, którego tak mało na obecnym rynku pracy.5 (2)

Podczas rozpoczęcia prac przy instalacji wodno-kanalizacyjnej musimy pamiętać o tym, że:

  1. Rury powinny mieć dobrze dobraną średnicę tak, aby nie zapychały się podczas użytkowania;
  2. Instalacje wodno-kanalizacyjne powinny być prowadzone jak najkrótszymi drogami;
  3. Podczas kładzenia rur, muszą zostać zachowane odpowiednie kąty, by utworzyć wymagane spadki;
  4. Instalacja kanalizacyjna nie może zostać poprowadzona wyżej, niż instalacja gazowa i elektryczna. Powinna również graniczyć od rur z gorącą wodą na dystans minimum 10 cm

Należy pamiętać, że w dzisiejszych czasach instalacje wodne są wykonywane najczęściej przy użyciu rur z tworzyw sztucznych, np. polietylenu, polipropylenu, polibutylenu czy polichloru winylu. Dzieje się tak, ponieważ tworzywa te są niezwykle lekkie, charakteryzują się niskim oporem przepływu, niską ceną i dużą odpornością na drgania. Na życzenie klienta możemy zastosować również rury miedziane, jednak będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami.

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl