leasing dla firm

Czym jest leasing ogniw fotowoltaicznych?

Zastanawiasz się, czy ogniwa fotowoltaiczne to dobra inwestycja? Zanim zdecydujesz się na kredyt, lub jesteś w trakcie oczekiwania na decyzję o przyznaniu dofinansowania które nie pokryje większej części kosztów instalacji, sprawdź ofertę leasingową !!! Harmonogram spłat zostaje zawsze dopasowany do potrzeb i możliwości leasingobiorcy, nie obciążając przy tym budżetu. Inwestycja w nowy sprzęt to mądry i korzystny krok w przypadku prawie każdego przedsiębiorstwa, a proste procedury gwarantują szybki rozwój bez ryzyka. Ogniwa fotowoltaiczne to szczególnie skutecznie rozwiązanie, pozwala na produkowanie prądu na własne potrzeby, a co za tym idzie, obniżenia kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy leasing instalacji fotowoltaicznych dla firm, chcących zainwestować we własny system produkujący energię elektryczną.

Korzyści leasingu ogniw fotowoltaicznych

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

Inwestując w instalację fotowoltaiczną, Twoja firma "nie zamraża" własnych środków i jest w stanie operować swoją gotówką w innych obszarach działalności. Inwestycja rozłożona jest w czasie, dzięki czemu jej koszt jest rozdzielony na dogodne raty. Dodatkowo, inwestując w instalację fotowoltaiczną, gwarantujesz sobie obniżenie do minimum kosztów za prąd wykorzystywany w Twoim przedsiębiorstwie. 

Warunki leasingu ogniw fotowoltaicznych

Okres leasingu do 60 miesięcy
Wpłata początkowa już od 10%
Raty równe, degresywne, sezonowe
Decyzja nawet w 24h

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl