8F845059-44C9-4FE7-884E-E05DCA2D008ECoraz więcej zaczyna mówić się o poprawie efektywności energetycznej w domach jednorodzinnych. W końcu resort środowiska wpadł na świetny pomysł, by zachęcić ludzi do termomodernizacji swojego budynku.

Chodzi oczywiście o cykl spotkań w gminach, które dotyczyć będą priorytetowego programu „Czyste Powietrze”. Mieszkańcy będą mogli spotkać się z urzędnikami na terenie całego kraju. Rząd chce dotrzeć do jak największej ilości ludzi. Wszystko po to, by zainteresowani wiedzieli, jak krok po kroku mogą ubiegać się o dofinansowanie oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.

Głównym założeniem omawianego programy jest poprawa efektywności energetycznej w istniejących już gospodarstwach jednorodzinnych. Dodatkowo włodarze chcą zmniejszyć poziom zanieczyszczeń, które trafiają do atmosfery (z istniejących oraz budowanych budynków mieszkalnych).

Czyste powietrze z podziałem na województwa

Poniżej znajdziecie harmonogram spotkań otwierających, które odbędą się od 4 do 7 września bieżącego roku na terenie całego kraju. Aby było Wam łatwiej, postanowiliśmy podzielić to na poszczególne województwa:

Źródło: https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/harmonogram-spotkan/

Autor: Bartłomiej Pabiszczak

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl