klimatyzacja

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy jak istotny jest komfort termiczny w pomieszczeniach - nie tylko dla zdrowia, ale również samopoczucia osób w nich obecnych. Nasza firma nie tylko dobrze o tym wie, ale również stara się poprawić warunki termiczne w domach poprzez dedykowane instalacje. Proponowany jest montaż i serwis klimatyzacji wiodących producentów na rynku. Pomożemy naszym Klientom dobrać najlepszy sprzęt (SPLIT lub MULTI), również go sprzedając i dostarczając. Jeżeli posiadają już Państwo tego rodzaju instalację, możemy zająć się jej modernizacją tak, aby wszystkie układy działały prawidłowo i niezawodnie.

3 (3)

Kompleksowa usługa

Współpraca z nami to jednak nie tylko dobór sprzętu oraz montaż klimatyzacji. Wspieramy naszych Klientów nawet po zakończeniu transakcji, świadcząc kompleksową obsługę serwisowo-gwarancyjną i pogwarancyjną. Pozwala nam to naprawić uszkodzone części bądź zastąpić je nowymi, przedłużając czas eksploatacji.

Montaż klimatyzatora składa się z kilku kroków. Na początku musimy połączyć jednostkę zewnętrzną (agregat) z jednostką bądź jednostkami wewnętrznymi (nadmuchem), linią frenową, linią odprowadzenia skroplin, kablem sterującym oraz zasilaniem.

Każdy montaż wykonywany przez naszych fachowców jest zróżnicowany, co wymaga indywidualnego podejścia do tematu. Usługę montażu realizujemy niemal w każdych warunkach, np. mieszkaniu, domu, firmie, budynkach publicznych sąd czy szkoła.

Koszt montażu klimatyzacji

Pasja, doświadczenie i solidność wykonywanej pracy to powiew świeżości na rynku firm zajmujących się nowoczesnym domem.
Przejdźmy zatem do finansów. Koszty związane z montażem klimatyzacji są zgoła różne, a wynika to z kilku powodów:

  1. Długość linii chłodniczej (ilość zużytych materiałów, rur miedzianych w otulinie, kabla sterującego, kabla zasilającego. Do montażu klimatyzatorów używamy wyłącznie materiałów, które mogą pochwalić się licznymi atestami i certyfikatami wydanymi przez Unię Europejską;
  2. Umiejscowienie jednostki zewnętrznej (agregat winien znajdować się na ścianie, balkonie lub dachu). Jeżeli jednak z jakiś przyczyn nie możemy dokonać zewnętrznej instalacji, montujemy ów jednostkę w specjalnie wyznaczonym miejscu w garażu, piwnicy lub wewnątrz pomieszczeń;
  3. Użycie dźwigu bądź rusztowania, by montaż klimatyzacji został przeprowadzony poprawnie;
  4. Wykorzystanie dodatkowych komponentów, np. pompka skroplin
3 (4)

Gdzie świadczymy usługi?

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego, m.in.: Warszawa, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Ciechanów, Siedlce, Płońsk, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Żyrardów, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Wyszków, Legionowo, Pułtusk, Sokołów Podlaski, Garwolin. Nie ograniczamy się jednak tylko do tych lokalizacji – swe usługi oferujemy na terenie całej Polski!

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl