kamery


Telewizja przemysłowa CCTV stała się powszechnym narzędziem do walki z wandalami i złodziejami. Coraz częściej takie rozwiązania możemy spotkać w budynkach prywatnych. SolarSan oferuje kompleksową obsługę z zakresu doradztwa, projektu, wykonania oraz serwisu inteligentnych systemów alarmowych SSWiN. Nasze systemu montujemy w budynkach prywatnych, firmowych oraz budynkach użyteczności publicznej, na przykład: centra handlowe, biurowce, laboratoria, ośrodki sportu i rekreacji et cetera.

W naszej ofercie znajduje się możliwość integracji już istniejącej instalacji alarmowej z inteligentnymi systemami automatyki budynkowej, dźwiękowymi systemami DSO oraz sygnalizacją pożarową SAP. Dzięki naszemu doświadczeniu będziecie mieli pewność, że budynek znajduje się pod całodobową ochroną. Warto również pamiętać, że idealnym rozszerzeniem systemu alarmowego SSWiN może być monitoring i wizualizacja. Umożliwią one bowiem stałą kontrolę nad monitorowanym obiektem. Kolejny plus to możliwość podglądu budynku kiedy będzie w zupełnie innym miejscu.
IMG_20180527_212536

Chcielibyśmy przedstawić Wam zalety inteligentnego systemu alarmowego:

 • Kontrola systemu alarmowego przez smartfon, tablet lub komputer;
 • Podział obiektu na kilka niezależnych od siebie stref;
 • Czujniki ruchu odporne na „fałszywy” ruch w danej sekcji;
 • Dyskretne powiadamianie odpowiednich służb o włamaniu/rozboju;
 • Wieloetapowe zewnętrzne zabezpieczenie obiektu;
 • Szybkie wysyłanie informacji o alarmie do odpowiedniej jednostki monitorującej

Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować również profesjonalny nadzór wizyjny CCTV. Zaawansowane, profesjonalne systemu bezpieczeństwa to podstawa w budynkach użytku publicznego. SolarSan ma w swojej ofercie „szyty na miarę” system dozoru wizyjnego CCTV. W jego skład wchodzą: najnowocześniejsze kamery, urządzenia rejestrujące i monitorujące oraz najlepsze stacje centralne. Wszystko po to, by ludzie przebywający w danym obiekcie mogli czuć się bezpiecznie.

Należy pamiętać, że nic nie da takiego poczucia bezpieczeństwa jak dobrze zintegrowany system alarmowy i monitorujący. Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów i techników przekłada się na profesjonalnie przygotowany oraz wykonany system. Dzięki temu potencjalny właściciel będzie miał ciągłą kontrolę nad tym, co dzieje się w jego budynku. Całość nie byłaby możliwa, gdyby nie najnowocześniejsze urządzenia, które wykorzystujemy w każdym z naszych projektów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie ma mowy o kompromisach.

Do Państwa dyspozycji:
- Kompleksowe Instalacje Systemów Monitoringu Przemysłowego CCTV
- Instalacja okablowania niskonapięciowego kamer, montaż osprzętu i szaf RACK, konfiguracja i szkolenie z obsługi
- Serwis Systemów CCTV
- Zgrywanie i zabezpieczanie Materiałów dowodowych
- Instalacje Prądowe i Siłowe
- Zintegrowane systemy fotowoltaiczno - obserwacyjne off-grid "PV supported CCTV"
- Systemy Kontroli Dostępu
IMG_20180527_212606

Chcielibyśmy przedstawić Wam zalety nadzoru wizyjnego CCTV:

 • Bieżący monitoring obiektu;
 • Możliwość podglądu przy użyciu smartfona lub tabletu;
 • Pełna archiwizacja nagrań;
 • Możliwość nagrywania w nocy lub ciężkich warunkach pogodowych (w wysokiej rozdzielczości);
 • Proste zarządzanie sygnałami dźwiękowymi;
 • Możliwość dowolnej konfiguracji ustawienia kamer jak również stref monitorowania:
 • Indywidualne programowanie całego systemu;
 • Użycie produktów wyłącznie renomowanych firm
Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego, m.in.: Warszawa, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Ciechanów, Siedlce, Płońsk, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Żyrardów, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Wyszków, Legionowo, Pułtusk, Sokołów Podlaski, Garwolin. Nie ograniczamy się jednak tylko do tych lokalizacji – swe usługi oferujemy na terenie całej Polski!

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl