o_firmie_solarsan

SolarSan panele słoneczne fotowoltaiczne ogrzewanie klimatyzacja

Zakres naszej działalności polega na promowaniu energii odnawialnej w Polsce w połączeniu z inteligentnymi i nowoczesnymi  rozwiązaniami  energetycznymi dla domu lub przedsiębiorstwa. 

Firma SolarSan wywodzi się z fundamentów ponad 20 letniej działalności i doświadczenia firmy Z.H.S. Instal-San z Leżajska w woj. Podkarpackim. Powstała w wyniku ogromnego zapotrzebowania na świadczenie podobnej bardzo wysokiej jakości usług na Mazowszu oraz w okolicznych województwach.  Przez cały ten okres czasu zdobywaliśmy doświadczenie w usługach instalacyjnych systemów solarnych, paneli fotowoltaicznych, a także w montażu i serwisie klimatyzacji, pomp cieplnych czy nowoczesnych systemów centralnego ogrzewania. Jednak nie zatrzymujemy się - nadal zdobywamy cenną wiedzę i umiejętności oraz dokształcamy się, aby jak najlepiej wykonywać nasze usługi. Przykładamy wiele uwagi do jakości naszej pracy, chcąc za każdym razem zagwarantować satysfakcjonujący poziom wykonania wszelkich usług. Naszą największą wartością są ludzie, którzy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu oraz pasji są w stanie zrealizować najbardziej wymagające projekty. 

Przed współpracą z nami wiedz że:

- Wspieramy rozwój Polski poprzez rozpowszechnianie technologii energetyki słonecznej;
- Ustanawiamy wysokie standardy obsługi Klienta w swoim zakresie działalności;
- Promujemy zrównoważony rozwój pozwalający zachować środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń;
- Zależy nam na tym co robimy – nie jest nam obojętne czy nasza praca wnosi wartość;
- Najważniejsze jest ostateczne zadowolenie Klienta z wykonanej przez nas pracy;
- Zawsze staramy się przewyższać pokładane w nas oczekiwania; 
- Pracujemy z jasną wizją roli naszej firmy w Polsce oraz wartości którą mamy wnosić;
- Świadomie dbamy o nasz pozytywny wpływ na siebie nawzajem i na ludzi na zewnątrz;
- Chętnie podejmujemy się wyzwań trudnych technicznie i biznesowo. 

Co jest ważne dla naszej firmy?

Coraz więcej przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych decyduje się na rozwiązania nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne. Właśnie to zapewniają instalacje oferowane przez naszą firmę. Podczas przeprowadzania prac w zakresie montażu oraz wykonawstwa tego rodzaju propozycji istotne jest dla nas całkowite zadowolenie Klienta. A jesteśmy w stanie je zagwarantować dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, przykładaniu szczególnej uwagi do każdego detalu, dużej wiedzy, a także kreatywnego podejścia do sytuacji niestandardowych.

Nasze instalacje powinny zapewniać Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewności - chcemy, aby zdawali oni sobie sprawę ze wszystkich korzyści, a także potencjalnych problemów. Dlatego świadczymy profesjonalne doradztwo, odpowiadając na wszystkie pytania oraz wskazując jaki sprzęt w szczególności warto wybrać. Ponadto przygotujemy kompletny kosztorys wszystkich elementów składowych naszych usług.

Wierzymy, że wszystko co robimy wraz z technologią, którą wdrażamy wpłynie na zrównoważony rozwój pozwalający zachować środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń oraz pełną symbiozę technologii z naturą. Sposób w jaki chcemy zmieniać ludzką świadomość polega na implementowaniu najbardziej zaawansowanych technologii budowlanych przyjaznych środowisku naturalnemu. Nie jest nam obojętne czy nasza praca wnosi wartość. Tak się składa, że dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które pozwala realizować najbardziej wymagające projekty.

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl