drugi


Coraz częściej ludzie szukają rozwiązań audiowizualnych skrojonych na miarę ich potrzeb. Na rynku nowoczesnego budownictwa jest wiele firm, które podążają monotonnymi schematami, przez co nie są w stanie dotrzeć do ludzkich potrzeb. Jeśli więc szukasz oferty, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb, zależy Ci na sprawdzonym systemie, a jednocześnie ma być prosty i intuicyjny w obsłudze, nie mogłeś lepiej trafić.
1

Od wielu lat specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych systemów audiowizualnych. Wszystkie swoje prace wykonujemy od podstaw, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o najdrobniejszy szczegół na każdym z etapów. Dla naszych projektantów i montażystów nie ma znaczenia czy potrzebujesz prostego zestawu, który będzie składał się z ekranu, projektora i pary głośników czy też w pełni profesjonalnego systemu audiowizualnego. Projektujemy oraz instalujemy system skrojony na miarę Twoich potrzeb - bez względu na stopień jego zaawansowania!

Nie masz się czego bać, ponieważ:

 • Tworzymy systemy konferencyjne i systemy przeznaczone do głosowania;
 • Odpowiadamy za projekt i wyposażenie sal konferencyjnych w takie urządzenia jak: ekrany, projektory i tablice multimedialne. Używamy urządzeń wyłącznie renomowanych producentów, które będą w stanie sprostać Waszym wymaganiom;
 • Jesteśmy w stanie zintegrować systemy audiowizualne z już istniejącymi systemami;
 • Opracowujemy projekty kompletnych instalacji AV;
 • Projektujemy i instalujemy systemy Digital Signage;
 • Zajmujemy się projektem oraz wykonaniem systemów nagłośnienia do wszelkiego rodzaju obiektów, tj: sal konferencyjnych, szkół, hoteli, kościołów, muzeów, restauracji, budynków państwowych i rządowych, centrum hospitalizacyjnych et cetera;
instalacje_03

Warto pamiętać, że każdy z naszych klientów może liczyć na profesjonalne rozpoznanie danego terenu przed podjęciem jakichkolwiek działań projektowych. Następnie tworzony jest bardzo szczegółowy projekt, w którym wszystkie aspekty będą dopracowane w stu procentach. Następnie dochodzi do montażu instalacji. Oprócz standardowego serwisu nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo przy rozbudowie i/lub modernizacji już istniejących systemów. Wszystko po to, by klient miał poczucie, że dobrze wydał swoje pieniądze.

Dlaczego powinniście wybrać SolarSan:

 • Indywidualne podejście do klienta
 • Profesjonalne i sprawdzone rozwiązania
 • Wygoda i łatwość obsługi
 • Solidny i sprawny serwis
 • System szkoleń
Nasze produkty nie są przeznaczone wyłącznie dla klientów biznesowych. Do współpracy zapraszamy także klientów indywidualnych, którzy w swoich mieszkaniach i domach chcą zainstalować profesjonalne systemy nagłośnieniowe, dla niezawodnego odbioru muzyki bądź kina domowego. Z pewnością znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązania.

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl