Systemy Fotowoltaiczne SolarSan dla Firm www

W trosce o zwiększenie liczby ekologicznych instalacji w polskich domostwach oraz przedsiębiorstwach, oferujemy systemy fotowoltaiczne. Są to rozwiązania wykorzystujące źródło odnawialne, w postaci promieni słonecznych, do wytwarzania energii elektrycznej, stosowanej do zasilania dowolnych urządzeń elektrycznych. Obecnie warto wybrać rozwiązania ekologiczne - to właśnie one są przyszłością każdego przedsiębiorstwa bądź gospodarstwa domowego. Nie tylko wiążą się one z korzyściami finansowymi, ale również - w przeciwieństwie do standardowych rozwiązań, są przyjazne środowisku naturalnemu.

 

Firma SolarSan wykonuje kompleksowe instalacje paneli fotowoltaicznych, systemów monitoringu przemysłowego, instalacji elektrycznych wysoko i niskonapięciowych, pomp ciepła, klimatyzacji oraz centralnego ogrzewania. Świadczymy również usługę instalacji monitoringu tj. kamer i alarmów dla klientów indywidualnych jak i firm. Jednym z najistotniejszych elementów naszej pracy jest satysfakcja naszego Klienta ze współpracy. Aby to zapewnić każde zlecenie realizujemy z najwyższym profesjonalizmem, co przekłada się nie tylko na przestrzeganie wyznaczonych terminów, ale również wysoką jakość wykonania wybranej instalacji - niezależnie czy wykorzystuje ona odnawialne źródła energii (np. promienie słoneczne), czy też te tradycyjne. Wszystkie świadczone przez nas usługi, a w tym instalacje kamer i systemów fotowoltaicznych wykonywane są  zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zajmujemy się kompleksową instalacją elektrowni słonecznych dla klientów zużywających znaczne ilości prądu (od około 400 zł/miesiąc – jeżeli wydajesz mniej, na tą chwilę warto odłożyć inwestycję w elektrownię). Proponujemy Państwu połączenie znanych sprawdzonych technologii i producentów sprzętu, paneli słonecznych, inwerterów, systemów zamocowań. Częścią naszej oferty jest przygotowanie projektów oraz wdrożenie systemów i farm fotowoltaicznych, systemów monitoringu, a także budowa elektrowni i instalacji elektrycznych.

Systemy Fotowoltaiczne Solarsan niezależnośc od dostaw energii dla firm , energia ze słońca dzięki fotowoltaice www
 

Kompletne Elektrownie Słoneczne dla Firm

Oferta składa się z takich elementów jak :

a) Panele Fotowoltaiczne: oferujemy panele polikrystaliczne i monokrystaliczne, wysoką jakość i estetykę wykonania, 25 letnią gwarancję na liniową utratę mocy, wieloetapową kontrolę jakości, dużą wytrzymałość mechaniczną, jak również wiele certyfikatów, które potwierdzają najwyższą jakość oferowanych przez nas paneli.

 

1 (2)

b) Inwertery Fotowoltaiczne, które oferują: wysoką sprawność, niską emisję dźwięku (niski poziom hałasu), schludną, estetyczną i kompaktową konstrukcję, mnogość wbudowanych zabezpieczeń, jak również napięcie startowe i wyłączeniowe plasujące się na bardzo niskim poziomie.

Inwertery fotowoltaiczne SMA-Inverter solarsanInwertery fotowoltaiczne SMA-Inverter solarsan

c) Systemy Mocowań Paneli Fotowoltaicznych, które oferujemy do każdej z naszych instalacji. Decydując się na nasze rozwiązanie będziecie Państwo mieli: możliwość montażu na dachu bądź gruncie, możliwość zabudowy w obu osiach (pion, poziom). Nasze mocowania charakteryzuje wytrzymała i lekka konstrukcja, jak również porządne wykonanie ze stali nierdzewnej i aluminium. Całość pozwoli na wypoziomowanie paneli, co przełoży się na sprawny i solidny montaż. W swojej ofercie posiadamy również specjalistyczne systemy mocowań. Najważniejsze informacje: możliwość montażu na elewacji, dachach płaskich i skośnych, regulowany rozstaw belek montażowych, możliwość korekty nachylenia paneli, dostosowanie do rodzaju pokrycia dachowego, wykonanie elementów mocowań ze stali nierdzewnej i aluminium. Nasi specjaliści dobiorą najlepszy system zamocowania paneli, tak aby były odporne na warunki atmosferyczne i aby eksploatacja była bezproblemowa.

systemy zamocowań paneli fotowoltaicznych solarsan


d) Dodatkowe elementy systemu, mogące zostać zintegrowane z niezależnym zasilaniem jak:

  • Systemy Off-Grid Przechowywania Wyprodukowanej w dzień Energii Elektrycznej i zasilania nią np. oświetlenia nocnego jak akumulatory na zdjęciu poniżej
 
Off grid fotowoltaika z akumulatorami do gromadzenia i przechowywania nadwyżek energii solarsan
  • Systemy Monitoringu CCTV off-grid – niezależnie zasilana ochrona Twojej posesji / firmy – nawet po wyłączeniu prądu będziesz mógł widzieć co dzieje się na terenie dzięki zamontowanemu systemowi kamer CCTV, będącego awaryjnie zasilanym przez 24h, bezpieczeństwo niezależne od dostawcy prądu!
Ponadto:
  • Systemy Off-Grid wspierane wiatrakiem
  • Systemy Paneli Słonecznych połączone z kotłami i grzałkami do ogrzewania wody
  • Inteligentny budynek
CCTV OFFGRID solarsan
 

 1 (1)


Proponowane etapy stworzenia Twojej Elektrowni Słonecznej :
 
- Skorzystanie z naszego kalkulatora  - wstępnej analizy warunków, kosztów i możliwości
(DUŻY KALKULATOR – KLIKNIJ) https://solarsan.pl/kalkulator-fotowoltaika

Wypełnij teraz formularz i oblicz koszt Twojej instalacji PV!!!

https://solarsan.pl/kalkulator-fotowoltaika

- Przesłanie wstępnej oferty i szacunkowych kosztów + rachunek opłacalności na bazie zapytania klienta- szeroki wybór mocy,   darmowa konsultacja, profesjonalny montaż, urządzenia dobrane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal, możliwość  zdalnego nadzoru pracy urządzenia jak też jego wydajności, jak również długi okres gwarancyjny na sprzęt i montaż.

- Wizja lokalna na terenie na terenie inwestycji i o określenie parametrów oferty

- zatwierdzenie szczegółowych parametrów systemu jak:

- Podpisanie umowy (w tym sprawdzenie możliwości pozyskania środków) i wpłata zaliczki

montaż paneli fotowoltaicznych i elektrowni słonecznych www


Stosownie dla Twojego województwa i gminy pomagamy sprawdzić możliwe źródła sfinansowania Twojej elektrowni (nieraz ponad 40% wartości projektu).

Skoncentrowani jesteśmy na finansowaniu bezpośrednim inwestycji, natomiast proponujemy również :
 

Leasing Fotowoltaiki i Elektrowni Słonecznych dla Firm


– niejednokrotnie rata leasingu jest 1:1 pokryta z oszczędności za wydatek na prąd 😊

Sprawdź na naszym kalkulatorze ile wyjdzie Cię leasing ekologicznego systemu pozyskiwania energii ze słońca:
LINK DO Leasing Fotowoltaiki dla Firm:
 https://solarsan.pl/leasing-dla-firm

- Instalacja elektrowni zgodnie z zachowaniem obecnie obowiązujących norm i regulacji

- Odbiór instalacji przez licencjonowanego dostawcę energii

- Długoletnia oszczędność pieniędzy i niezależność od cen prądu

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie całej Polski, m.in.: Warszawa, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Ciechanów, Siedlce, Płońsk, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Żyrardów, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Wyszków, Legionowo, Pułtusk, Sokołów Podlaski, Garwolin, Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Gliwice, Bielsko – Biała , Skoczów, Jasienica, Mazańcowice, Cieszyn, Szklarska Poręba, Zakopane, Żywiec, . Dzięki lokalnym partnerom – nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski!
 
Zdajemy sobie również sprawę, że tego rodzaju instalacje wymagają regularnych kontroli stanu technicznego - w szczególności po wielomiesięcznej lub wieloletniej eksploatacji. Dlatego nasza firma świadczy także usługi w zakresie serwisowania oraz przeprowadza audyty energetyczne, ukazujące parametry instalacji. Zapewniamy też usługi czyszczenia instalacji fotowoltaicznych oraz okresowego pomiaru napięć.

Korzyści z zastosowania Instalacji Fotowoltaicznej w Twojej Firmie: 

- Promocja Ekologicznego Życia i Współgrania z Naturą dzięki Przyjaznej Środowisku Technologii
- Niezależność od cen prądu
- Oszczędność natychmiastowa na rachunkach rzędu 40-80%
- Wieloletnia trwałość systemu, długoletnie gwarancje
 
Jeżeli zużywasz prądu za ponad 1500 zł miesięcznie i Twoje przedsiębiorstwo lub nieruchomość użytkowa pracuje w dzień, możesz być pewien dobrego czasu zwrotu inwestycji w elektrownię słoneczną 😊 Jeżeli powierzchnia dachu, jaką masz do zagospodarowania jest skierowana na południe i nie jest przez coś zacieniony, możesz stwierdzić, że instalacja fotowoltaiczna to coś dla Ciebie. Może na początku wydatek wydaje się niemały, jednak każdy miesiąc po założeniu elektrowni słonecznej na dachu Twojej firmy generuje setki, bądź tysiące złotych zwrotu inwestycji.
 
Zobacz przykład sfilmowanej przez nas elektrowni Fotowoltaicznej przy Szpitalu w Bielsku – Białej – moc elektrowni na dużą skalę:

https://www.youtube.com/watch?v=COC7SwUXuDY
 
Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie korzyści, jakie przyniesie Ci instalacja fotowoltaiczna:
 
Biuro Zapytania projektowe :

 kontakt@solarsan.pl

Tel : (+48) 791-097-902

 

ekologiczne systemy elektrowni słonecznych solarsan

Referencje

ZADZWOŃ DO NAS
+48 791 097 902
ODWIEDŹ NAS
ul. Mickiewicza 74, 37-300 Leżajsk
ul. Tenisowa 12, 43-382 Bielsko-Biała
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
kontakt@solarsan.pl